World Congress of Master Tailors
Een bekend spreekwoord zegt dat er vele wegen naar Rome leiden. Eind juni is de gehele coaching groep bij elkaar geweest, inclusief de coaches, bij Annelies thuis in Stolwijk.
Op een zondagmiddag zijn wij vanuit het Brabantse en Belgische op weg gegaan naar Zuid Holland.
Gezellig, 4 vrouwen in 1 auto… kwek, kwek, kwek en nog eens kwek. In Stolwijk werden we opgewacht door Annelies en Nelleke, die als voorzitter van de BvK, samen met Ineke onze verrichtingen zou beoordelen. Het bestuur was namelijk heel nieuwsgierig naar de resultaten tot nu toe en dat is ook terecht; want zij hebben ons een unieke mogelijkheid geboden, om met ons vak bezig te zijn, ons te verbeteren, het herenvak te promoten en als het goed is, iets moois te laten zien in Rome.
Duidelijk is dat alle stukken heel verschillend zijn en dat iedereen vanuit zijn eigen invalshoek een invulling heeft gegeven aan het maken van een herenkostuum.
Onze voorzitter drukte het heel duidelijk uit: Echt Nederlands! Er wordt namelijk van ons Nederlanders verwacht dat we niet standaard zijn en de grenzen opzoeken qua techniek en qua materiaal. En dat hadden we alle zes gedaan!
Verder zeggen we niets…..Nog een paar weken van even hard doorwerken om de laatste puntjes op de bekende i te zetten en dan worden de resultaten internationaal getoond.
Rome here we come!

Laatste Nieuws
World Congress of Master TailorsEen bekend spreekwoord zegt dat er vele wegen naar Rome leiden. Eind juni is de gehele coaching groep bij elkaar geweest, inclusief de coaches, bij Annelies thuis in Stolwijk. Op ... meer... |
European Master Tailor CongresTeam Zuid Hallo, ons team voor Project Bozen/Bolzano bestaat uit Maria Manders, Linda Riedel, Ingrid Dijk en Marion van Oirschot. Iets over onszelf: Marion en Maria zijn beiden actief bezig met het ... meer... |
Basiscursus knipmodeDe 'regels', oftewel wat houdt de Knip Mode basisnaaicursus in De Knip Mode naaicursus is een basiscursus die bestaat uit 8 lessen van 2,5 uur die wekelijks wordt gevolgd. Dit in ... meer... |



